درباره ایران سبز


بنام آفریننده زیباییها 

زندگی یک سفر است ، سفری کوتاه از میان هزاران حادثه . 
اتفاق نیست که در یک لحظه شکل بگیرد ، گذریست طولانی و کوتاه که ذره ذره ساخته میشود ،،،
 از تاریکی به روشنایی ...
تاریکی ها زمانی برطرف می شود که از خامی و بی تجربگی ، ترس و انفعال به سوی دانایی ، تجربه و فعالیت قدم بردارد . 
زندگی گذرگاه حوادث است که هرلحظه و هرثانیه اتفاقی شگرف در بطن خود دارد . حتی زمانی که چشم ها را بسته ایم و خودآگاه خود را به رویاهای دور دست سپرده ایم .
انسان در دوره گذار و جریان زندگی میتواند دایره باشد و در حرکتی دوار تا ابد به دور خود بچرخد ، چرخشی تا بی نهایت در یک محدوده تک محور .
 و اما ....
می تواند خطی راست باشد ، حرکتی طولی با رویکرد پیشرفت تا ابدیت . 
در سال 1380 متولد شدیم ، فرزند همین مرز و بومیم ، همین آب و خاک . ایران ی سبز و همیشه بهار . پله های ترقی را در این سالها طی کردیم ، از همه توان مایه گذاردیم ، بی وقفه تا ارائه دهنده بالاترین کیفیت خدمات با استانداردهای جهانی باشیم . 
در سالهای حیات خود همواره ساخته ایم ، خود ساخته شده ایم و سازندگی را سرلوحه زندگی حرفه ای خود قرار دادیم . معتقدیم در دنیای فراصنعتی امروز سازمانهایی در عرصه رقابت فشرده تجاری پیروز و غالب هستند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود دانسته و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی ، سلایق مشتری محور و تکنولوژی را بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند .
امروزه در کشورمان با توجه به وارانگی مثبت شرایط و پست مدرنیسم فناوری ، نیازهای متنوع فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دلخواه هموطنان متناسب با سنت و اقلیم ،به سوی الگوها و خواست های فرامرزی سوق یافته و در این گذار ه لاجرم ، اگر از نام خانواده ایران سبز بعنوان نمادی از غرور حرفه ای ، مهندسی نوآورانه ، اعتماد و استحکام یاد می کنیم و خلاقیت در شناخت نیازهای مشتریان ولی نعمت و ساخت را مزیت کلیدی خود میدانیم ، به پشتوانه تجربه اجرای پروژه های متعدد در جای جای ایران همیشه سبز و دستیابی به ارکان نیات ایرانیان زیبا پسند میباشد. 
دورنمای ما ، درطول خط حرکت تا بی نهایت ه رضامندی مشتریان ، کسب بالاترین درصد بازارهای داخلی و درنوردیدن ه عرصه های بین المللی در سایه یاری یکتای یگانه ، تلاش جمعی مدیران ، کارکنان و الطاف بی پایان خانواده ده ها میلیونی و فرهیخته سبز خواه وطن ه همیشه سربلند است . انشالله