• تصاویر و مشخصات
  • تنوع رنگ
  • محصولات مشابه
ام دی اف آلویک | Alvic MDF
ام دی اف آلویک | Alvic MDF
مشاهده جزییات

ام دی اف آلویک | Alvic MDF

مدل ورق ام دی اف
الویک اسپانیا
برند ورق ام دی اف
Alvic
نوع ورق ام دی اف
روکش دار
ضخامت ( میلیمتر )
19
برند ورق ام دی اف
Alvic
روکش
های گلاس
کاربرد
کابینت دیوار پوش
براقیت
براق
سطح
صاف
ابعاد ( میلیمتر )
1300*2800
گروه رنگی
سفید صورتی آبی سیاه خاکستری

ویژگی ها

پوشش UV
ضد آب
قابل شستشو
مقاوم در برابر لک
ضد خش
مقاوم در برابر حشرات و قارچ ها
ثبات رنگ و طرح

ام دی اف آلویک ، با تکیه بر شفافیت بی نظیر ، کیفیت سطح ، و همچنین مقاومت در برابر خراش و ثبات نور نسبت به رنگ های متنوع، دارای پاسخ های فیزیکی مکانیکی بسیار عالی در مقایسه با دیگر ورق های جایگزین است.
گروه آلویک اسپانیا از مجموعه های بزرگی است که در زمینه صنایع چوب و ام دی اف گستره وسیعی از جهان را به واسطه تولیدات خود تحت پوشش قرارداده و در بخش تولید ام دی اف آلویک  صفحات خود را در دو گروه لوکس شامل پلی گلس و پی یرل ایفکت و گروه زنیت شامل متال دکو و سوپرمات عرضه میدارد.
فرایند تولید ام دی اف لوکس آلویک سبب شده  تا نه تنها رنگ های خالص بلکه طیف گسترده ای از طرحها، مانند طرح چوب، سنگ مرمر، سنگ، فانتزی و... روی ام دی اف آلویک کار گردد.  این ویژگی ام دی اف آلویک را به محصولی بسیار متنوع و تزئینی تبدیل کرده است.
ویژه گی های خاص هریک از این محصولات سبب متمایز شدن و خاص بودن در عرصه کاربری طراحی داخلی و دکوراسیون شده است. به طور مثال صفحات ام دی اف پلی گلس دارای ضخامت 18میلی متر با ابعاد هر شیت 122*275 است که با روکش پلی گلس و مقاوم تر از ورق های های گلس یو-وی است ،تولید می شود.
در دسته بندی زنیت صفحات سوپرمات سطحی یکدست و مات با رنگ های متنوع به دست می دهد که برای استفاده در سبک های امروزی تر چون طرح های مینی مالیستی و های تک و نیودیزاین سهم عمده ای را ایفا می کند.نوع متال دکو آن جلوه مات در عین حال صدفی را توامان داراست .تاثیر ناپذیری سطح ام دی اف متال دکو از اثر انگشت سبب چشم نوازی بیشتر و اعمال حس لامسه در طراحی عناصر مبلمان می گردد.
نوع پی یرل ایفکت آن جلوه صدفی در تنوع رنگی مشخص داشته که برای همنشینی و چیدمان میان رنگ های متنوع دیگر به خلق اثر طراحی خلاقه کمک می کند.